آشنایی من با یک نظافتچی خوب

سلام دوستان
ماه گذشته، از یک نفر به نام آقای معصومی که آگهی ایشان را در سایت دیوار دیده بودم خواستم که برای نظافت به دفتر ما بیاید. فکر می کردم خیلی سریع آب و جارو می کند و می رود ولی سه یا چهار ساعت مشغول به کار بود و موقعی که خواست برود به او گفتم که مبلغ ۵۰ هزار تومان به شما می پردازم ولی هر چه کردم بیش از ۳۰ هزار تومان نگرفت. امروز بعد از یک ماه دوباره با ایشان تماس گرفتم تا برای نظافت به دفتر بیاید. این دفعه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۶:۳۰ بعد از ظهر مشغول نظافت تمام گوشه و کنار دفتر از جمله بیرون آوردن و شستشوی تمام طبقات یخچال بود. موقعی که خواست برود خواستم ۷۰ هزار تومان به ایشان بپردازم ولی نپذیرفت. گفتم این ۵۰ هزار تومان را بگیرید ولی باز هم قبول نکرد و باز هم فقط ۳۰ هزار تومان دریافت نمود و خیلی هم عذرخواهی کرد که نمی بایست برای ناهار اینجا می بوده ولی ما برای ایشان ناهار گرفته ایم. خواستم یک جعبه شیرینی به عنوان یادگاری به وی بدهم ولی قبول نکرد. واقعاً از صداقت و پاکدلی این شخص خوشم آمد. اگر شما دوستان گرامی نیاز به نظافتچی آقا برای دفتر یا مجتمع مسکونی خود داشتید ایشان را معرفی می کنم. شماره تلفن: ۰۹۱۷۶۱۵۳۲۱۵ (آقای معصومی).
یادآوری می نمایم که بنده هیچ آشنایی شخصی با وی ندارم لذا هر گونه همکاری با آقای معصومی با مسئولیت خودتان خواهد بود، فقط تجربه ی شخصی خود را گفتم.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
446 بازدید

درباره جواد حسینی:

من جواد حسینی، مدیرعامل شرکت ایران نوپندار هستم. برای دانشگاه ها و موسسات بین المللی کار پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی، زیرنویس گذاری و دوبله و بعضی کارهای دیگر انجام می دهم.
نقش: مدیر
6 نوشته ی وی را ببینید

نوشته های پیشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها, , , , , , ,

برای لود این صفحه 83 عملیات در 1 ثانیه انجام شد.
طراح سایت: شرکت خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات نوپندار
www.irannopendar.com
آغاز فعالیت سایت در 30 مهر 1394